Poznaliśmy prawdopodobny wygląd LG G4

LG na targach Mobile World Congress 2015 zaprezentowało jednego z ciekawszych telefonów ze swojej stajni – LG G Flex 2. Niestety, nie dowiedzieliśmy się nic na temat nowego flagowego modelu, czyli G4.

LG-G4-render1Koreańczycy zapowiedzieli, iż ich nowy, topowy smartfon będzie “zupełnie inny” od poprzednika, między innymi pod względem designu.

Dzięki @OnLeaks uzyskaliśmy dostęp do pierwszego renderu przedstawiającego G4. Dodajmy, iż owe źródło cieszy się ostatnio dość sporym zaufaniem , gdyż większość udostępnionych przezeń informacji znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wracając do samego smartfona, to na pierwszy rzut oka widzimy, iż może on zaczerpnąć wygiętą obudowę od modelu Flex, bez zmian pozostają przyciski umieszczone na pleckach urządzenia. Zmian doczekał się również obiektyw aparatu. Wraz z przeciekiem poznaliśmy prawdopodobne wymiary urządzenia, które wynoszą 148.9 x 76.5 x 9.9 mm.

Jeśli zaprezentowany wygląd się potwierdzi to możemy powiedzieć, że jest to swoiste połączenie LG G3 i Flex 2. Na koniec warto dodać, iż LG ma ambitne plany względem nowego flagowca, gdyż koreańska firma ma zamiar sprzedać około 10 milionów sztuk. Czy im się to uda? Czas pokaże.

 

Źródło, fot.: Phone Arena

Podziel się ze znajomymi: