Prawdopodobnie nie doczekamy się nowego Assassin's Creed w tym roku

1280px-Assassin's_Creed_Logo.svg

Seria Assassin’s Creed to jedna z tych, które z uporem maniaka wydawane są rok w rok. Nie ulega wątpliwości, że pierwsze części były naprawdę świetne i wprowadziły powiew świeżości na rynku, aczkolwiek Ubisoft gdzieś po drodze chyba się zatracił, a gracze powoli zaczynają mieć dość kolejnych coraz słabszych odsłon gry.

To, że trwają pracę nad kolejną po Syndicta odsłoną serii, nie ulega raczej wątpliwości. Według doniesień z sieci producent postanowił wziąć sobie do serca ostre słowa krytyki środowiska graczy i zmienić nieco swoje podejście. Według informacji ujawnionych rzekomo przez jednego z deweloperów miejscem akcji kolejnego Assassina ma być Egipt, a za sam tytuł zabrać ma się ekipa znana z produkcji części zatytułowanej Black Flag. Jakich zatem możemy spodziewać się zmian? Otóż do łask ma wrócić jazda konna oraz możliwość używania łodzi, przebudowaniu ulegnie też całkowicie system walki, a rozwój postaci ma być bardziej rozbudowany i dający znacznie większe możliwości.

2986772-revelations

Najważniejszą informacją może być jednak to, że owa nowa część ukaże się dopiero w 2017 roku. Jest to zapewne spowodowane tym, że producent chce sobie i ekipie tworzącej nową grę dać czas na złapanie oddechu, a także na dopracowanie gry na ostatni guzik, tak jak to powinno mieć miejsce zawsze.

 

Źródło, fot.: idigitaltimes, gamespot

Podziel się ze znajomymi: