Predator i krwisty debiut w Mortal Kombat X

Jesteśmy już jakiś czas po premierze gry Mortal Kombat X, która to została przyjęta dość optymistycznie zarówno przez graczy jaki i recenzentów. Twórcy zgodnie z obietnicą postanowili jednak przypomnieć nieco o swojej produkcji.

mortal-kombat-x-predatorDeweloperzy udostępnili właśnie kolejną grywalną postać, która to może zapewnić nam kilka dodatkowych godzin świetnej zabawy, jej samej myślę iż nie trzeba przedstawiać, gdyż jest to nie kto inny jak Predator.

Bohater sławnej serii filmowej został przygotowany z należytą pieczołowitością, dzięki czemu prezentuje się wyśmienicie. Jak jednak wiadomo nie ma nic za darmo. Nowym wojownikiem mogą się cieszyć obecnie tylko osoby, które wraz z grą wykupiły dodatek Kombat Pack. Reszta zainteresowanych osób musi niestety poczekać do 14 lipca wtedy to Predatora będzie można zakupić po uiszczeniu opłaty w wysokości 4,99 euro. Jeśli komuś mało może również kupić cały Kombat Pack za 7,99 euro, wtedy oprócz nowej postaci dostaniemy w komplecie 3 skórki do istniejących już postaci, a mianowicie Carl Weathers Jaxa, Commando Johnny i Infrared Scorpion.

Dal zainteresowanych przedstawiamy krótki zwiastun prezentującą możliwości Predatora w akcji.

 

Źródło, fot.: masgamersytimg

Podziel się ze znajomymi: