Premiera No Man's Sky przesunięta na sierpień

No Man’s Sky to przykład tej gry, której premiera została przesunięta tyle razy, że powoli ludzie zaczynają wątpić w to, że kiedyś w nią zagrają. Z początku planowana była na rok 2014, jednak do tej pory data wydania zmieniała się bardzo często. I szok, niedowierzanie, wielkie zaskoczenie – została przesunięta po raz kolejny.

No Man's Sky

Kiedy tym razem (podobno) zagramy w Niebo Niczyje? Według Hello Games, czyli twórców, nowa data premiery to 10 sierpnia. Miejmy nadzieję, że tym razem już rzeczywiście uda nam się zasiąść za sterami statku kosmicznego i zwiedzać ten nieskończenie wielki kosmos.

Powodem przesunięcia premiery ma być, a jakże, dokończenie gry. Po raz kolejny projekt przerósł to kilkuosobowe studio. Niestety, społeczność nie przyjęła tego zbyt dobrze. Sean Murray, czyli człowiek odpowiedzialny za No Man’s Sky dostał od „fanów” wiele niepochlebnych słów, a zdarzały się nawet i groźby śmierci. Na szczęście pan Murray nic sobie z tego nie robi i obraca to wszystko w żarty. Cóż, pozostaje jedynie się załamać nad głupotą niektórych ludzi.

No Man’s Sky to zapowiedziany w 2014 roku symulator kosmiczny, w którym zadaniem gracza będzie eksploracja całego wszechświata. Twórcy zapewniają, że kosmos będzie na tyle ogromny, że gracz nie będzie w stanie zwiedzić całego. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jest to ostateczne przesunięcie premiery i w sierpniu Niebo Niczyje zmieni się w Niebo Czyjeś (hehehe). Gra ukaże się na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

 

Źródło, fot.: PlayStation

Podziel się ze znajomymi: