Quantum Break na ukończeniu

Quantum-Break-11

Quantum Break to pozycja, na którą niecierpliwie czekają właściciele konsoli Xbox One, ponieważ produkcja ta jest dla nich na wyłączność, co więcej miała być dostępna z dniem premiery samej konsoli, tak się jednak nie stało.

Thomas Puhas, manager marketingu tak wypowiada się o pracach na grą:

Quantum Break jest już na ukończeniu. Nasz zespół jest już bardzo zmęczony, ale jednocześnie zainspirowany i zmotywowany tym, jak przebiega współpraca.

quantum-break-gunfight-1

Jeśli nie kojarzycie w ogóle tej produkcji studia Remedy Entertainment, to spieszę z krótkim opisem. Jest to trzecioosobowa gra akcji osadzona w bliżej nieokreślonej przyszłości, lecz jak twierdzą twórcy, może się okazać, że wcale nie tak odległej. Bohaterami opowieści są naukowcy, którzy, jak to bywa, namieszali coś podczas swoich eksperymentów i dzięki temu zyskują moc manipulowania czasem. Bardzo ważny może okazać się fakt, że elementy związane zarówno z czasem, i jak manipulowaniem powstały w oparciu o najnowsze teorie z dziedziny fizyki i przy współpracy z naukowcami z ośrodka badawczego CERN. Fabuła gry ma zostać podzielona na epizody, czyli coś w stylu odcinków w serialu.

 

Źródło, fot.: gamespot

Podziel się ze znajomymi: