Radeon R9 Fury X gotowy na personalizację wyglądu

Firma AMD, producent między innymi kart graficznych Radeon, uruchomiła właśnie ciekawą akcję, która może zainteresować osoby lubiące modyfikować i personalizować swoje PC.
radeon-r9-fury-x
Nie tak dawno temu odbyła się premiera topowej karty graficznej od „Czerwonych”, czyli Radeon R9 Fury X, niemniej jednak na autorskie konstrukcje albo jeszcze długo poczekamy, albo nie ukażą się w ogóle na rynku, jak to dzieje się w przypadku serii GTX Titan od konkurencji.

radeon-r9-fury-x-srubki
Jeśli jednak jesteście zainteresowani wprowadzeniem jakiejś zmiany upiększającej Wasz egzemplarz, to firma z Sunnyvale wychodzi wam naprzeciw. Otóż na stronie AMD, pod tym linkiem, możecie znaleźć gotowy udostępniony przez producenta model 3D górnej pokrywy akceleratora. Firma twierdzi, że modyfikacje osłony są dziecinie proste i wystarczy poświęcić na nie trochę czasu, a gotowy element możemy z powodzeniem wydrukować przez drukarkę 3D lub wyciąć przez maszynę CNC.

A Wy macie już jakiś pomysł na taką niestandardową pokrywę? Jeśli tak, koniecznie podzielcie się nim z nami w komentarzach.

 

Źródło, fot.: techpowerup

Podziel się ze znajomymi: