Rise of the Tomb Raider: Baba Yaga – znamy datę premiery dodatku

maxresdefault

Rise of the Tomb Raider: Baba Yaga to DLC, na które wiele osób czeka z wypiekami na twarzy. Jeśli i Wy czekacie na ten dodatek, to mamy dla Was dobrą informację, otóż poznaliśmy datę primery Baby Yagi.

Nowe DLC, które wzbogaci nam historię o kolejny wątek fabularny, dostępne będzie już 26 stycznia (wtorek), a więc pojawi się ono dokładnie dwa dni przed planowaną premierą podstawowej wersji gry na PC (28 styczeń). Niestety studio Square Enix nie było w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy DLC Baba Yaga będzie dostępne w momencie premiery podstawki na komputery osobiste. Nadmienić także warto o tym, że data premiery tj. 26 stycznia dotyczy tylko konsoli Xbox One, nie wiadomo na razie, czy tego samego dnia ujrzymy DLC na Xbox 360.

rise_of_the_tomb_raider.0.0

Historia opowiedziana w dodatku skupi się jak zawsze na Larze Croft, która odwiedzi tajemniczą Świątynie Wiedźmy (Temple of the Witch). Lara spotka na swojej drodze nowych przeciwników, również tych „nie z tego świata”, zmagać się będzie także z tajemniczymi halucynacjami.

Jeśli zdecydujecie się na zakup Rise of the Tomb Raider: Baba Yaga, to oprócz samego DLC dostaniecie gratis przepustkę sezonową w wysokości 29.99 dolarów, dzięki czemu zyskamy dostęp do trybu Endurance, gdzie musimy tak gospodarować ciepłotą ciała naszej protagonistki oraz dostępnymi zasobami, aby przeczyć w niegościnnych warunkach jak najdłużej.

Co ciekawe kolejny duży dodatek ujrzy światło dzienne również w tym roku, a zatytułowany będzie Cold Darkness Awakened.

Źródło, fot.: polygon

Podziel się ze znajomymi: