Rise of the Tomb Raider dołączany do kart graficznych Nvidia

TR4

Producenci kart graficznych próbują zachęcić potencjalnego nabywcę nie tylko kolejnymi tabelkami przedstawiającymi wydajność danej konstrukcji. Innym znanym zabiegiem marketingowym jest dołączanie do produktów pełnych wersji gier.

tomb-rider-nvidia

Taktykę tę stosuje zarówno Nvidia, jak i AMD, jednak ostatnio doświadczyliśmy ciekawej „niespodzianki”. Jak powszechnie wiadomo, gra Rise of the Tomb Raider, której premiera na PC zbliża się wielkimi krokami, opatrzona jest hasłem „AMD Gaming Evolved”. Można by się zatem spodziewać, że gra ta będzie dodawana jak bonuswłaśnie do Radeonów. Pojawiły się jednak bardzo ciekawe informacje, mianowicie Nvidia także zamierza sprezentować w pakiecie ze swoimi akceleratorami voucher na darmową grę dla tego tytułu. Zgodnie ze źródłami promocja ma wystartować już 7 stycznia i obejmie takie karty graficzne jak GTX970, GTX980 i GTX980Ti dla komputerów stacjonarnych oraz GTX 970M, GTX 980M i GTX 980 dla laptopów.

Co ciekawe, oficjalna data premiery gry w wydaniu na PC nie została określona. Sądząc jednak po powyższych informacjach, jest niemal pewne, że ujrzy ona światło dzienne jeszcze w tym miesiącu.

 

Źródło, fot.: dsogaming

Podziel się ze znajomymi: