Rise of the Tomb Raider wygląda przepięknie

Premiera kontynuacji gry Tomb Raider z 2013 roku zbliża się wielkimi krokami, a więc twórcy ze studia Crystal Dynamics postanowili jeszcze bardziej podkręcić atmosferę i opublikowali nowy trailer, który skupia się głównie na ukazaniu piękna gry. A jest co pokazywać, oj jest!
Po ciepłym przyjęciu przez graczy i udanym restarcie serii, Crystal Dynamics nie pozostało nic innego, jak „pójść za ciosem” i wydać kolejną część. Przygody uroczej Lary Croft wciąż cieszą się ogromną popularnością i trudno się temu dziwić, skoro dobrze skonstruowana produkcja z ciekawą fabułą dodatkowo wygląda tak olśniewająco.

Na powyższym filmiku zauważyć można zastosowanie wielu zaawansowanych technologii, które zapewne nie tylko nas zachwycą, ale i wycisną z naszych maszyn do grania ostatnie soki. TressFX odpowiedzialne za realistyczny wygląd włosów i futra, wolumetryczne oświetlenie czy jeszcze lepsza mimika twarzy, dzięki której wyrażanie emocji będzie prostsze – te i inne efekty czekają na nas.
Warto dodać, że gra od podstaw tworzona jest na konsole nowej generacji. Premiera na Xbox 360 i Xbox One już 10 listopada. Gracze komputerowi muszą poczekać na początek przyszłego roku, a zwolennicy konsoli PlayStation 4 powinni uzbroić się w cierpliwość, bowiem tytuł na ich platformę trafi zapewne dopiero w wakacje.
Kupujecie?

 

Źródło, fot.: WCCFtech

Podziel się ze znajomymi: