Rise of the Tomb Raider z nowym, mrocznym DLC

Druga część zrestartowanej serii gier o Larze Croft, Rise of the Tomb Raider, jest na rynku od niecałego miesiąca. Na razie gra dostępna jest jako ekskluzywny tytuł dla XBO, w kwietniu 2016 pojawi się na PC, na PS4 natomiast dopiero rok po XBO.

Gra w bardzo krótkim czasie zebrała bardzo pochlebne opinie, o czym świadczą na przykład wyniki na serwisie Metacritic, 86/100 w ocenie prasy branżowej oraz 8.1/10 w opinii samych graczy.

20151206_rottr_baba_yaga

Jednym z często pojawiających się zarzutów jest z kolei nieco zbyt krótka fabuła. Twórcy wyszli graczom na przeciw, już teraz prezentując zapowiedź dodatku o bardzo długim tytule: Rise of the Tomb Raider – Baba Yaga: Temple of the Witch. Na razie zaprezentowano zwiastun, z którego dowiadujemy się, że w rozgrywce nacisk będzie kładziony przede wszystkim na walkę z mrocznymi mocami, siłami nadprzyrodzonymi, a także tytułową Babą Jagą. Autorzy zdradzają dodatkowo, że możemy oczekiwać „długich godzin rozgrywki”. Dodatek ukaże się już w styczniu i będzie pierwszym z trzech dużych DLC.

Źródło: Metacritic, TombRaider
Fot.: TombRaider

Podziel się ze znajomymi: