Samsung Galaxy Note 7 – nieoficjalna, lecz wielce prawdopodobna specyfikacja

note6-7

Nie ulega wątpliwości, że na nowe urządzenie z rodziny Note czeka wiele osób na świecie i dla tych własnie osób (i nie tylko 🙂 ) mamy bardzo ciekawą informację. Otóż zaraz po tym, jak Samsung potwierdził, że nowy smartfon będzie się nazywał Galaxy Note 7, doczekaliśmy się przecieku na temat jego specyfikacji.

Niezawodny okazał się jak zwykle nie kto inny jak Evan Blass znany szerzej jako @evleaks, który za pomocą swojego konta na Twitterze udostępnił ten oto post:

 

Zgodnie z tym, co zostało opublikowane, nowy Note wyposażony zostanie w ekran QHD SUPER AMOLED o przekątnej 5,7 cala, jeśli chodzi o pamięć na dane, to potencjalny użytkownik będzie mieć do swojej dyspozycji 64 GB + slot na kartę microSD. Z tyłu urządzenia zagości aparat o przekątnej 12 MP, zaś front skrywa kamerę 5 MP. Ciekawostką jest także zgodność telefonu z certyfikatem IP68. Galaxy Note 7 ma być dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, czarnej, niebieskiej oraz srebrnej. Evleaks zdaje się potwierdzać jeszcze jedną dość istotną informację, otóż Koreańczycy prawdopodobnie zdecydują się umieścić na swoim nowym fablecie skaner siatkówki oka (Iris scanner).
Na oficjalne potwierdzenie tych przecieków przyjdzie nam poczekać do 2 sierpnia, wtedy to Samsung prawdopodobnie zaprezentuje światu Galaxy Note’a 7 oficjalnie na konferencji Unpacked. Niemniej jednak Evan Blass wiele razy udowodnił, że informacje przez niego podawane mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości i nie są tylko mrzonkami wyssanymi z palca.

 

Źródło, fot.: gsmarena

Podziel się ze znajomymi: