Samsung Galaxy S7 będzie jeszcze większy od poprzednika

Flagowe modele Samsunga – Galaxy S6 i S6 edge – swoje premiery miały już stosunkowo dawno, a to oznacza, że na pewno bliżej nam niż dalej do debiutu ich następców. Plotek i przecieków nie brakuje, jednak zawartych w nich informacji nie można przyjmować za pewniki. Z ostatnich doniesień możemy dowiedzieć się o tym, jak duże będą nadchodzące telefony.Samsung Galaxy S7 koncept

Podstawowy model S7 ma posiadać wyświetlacz o przekątnej 5.2″, zaś S7 edge jeszcze większy, którego przekątna to aż 5.7″. Czy będzie tak w rzeczywistości? Ciężko stwierdzić, lecz patrząc na rosnącą popularność coraz większych ekranów, takie rozwiązania nie będą raczej zaskoczeniem.
Warto dodać, że według źródła Galaxy S7 edge będzie miał nie tylko zakrzywione boki, ale również górę i dół. Brzmi intrygująco.
Na szczęście wspomniany jest także „powrót” slotu na kartę pamięci. Możliwym jest też, że zaimplementowany zostanie port USB typu C.

Na potwierdzenie tych wszystkich rewelacji trzeba poczekać, gdyż zapowiedź powinna nastąpić w lutym na Mobile World Congress w Barcelonie.

 

Źródło, fot.: Samsung.hdblog

Podziel się ze znajomymi: