Silent Hills to już przeszłość

Osoby, które zafascynowało demo P.T, dostępne w Playstation Store, mogą być zawiedzione. Potwierdziły się wczorajsze plotki.

Zaczęło się niewinnie, na oficjalnej stronie P.T pojawiła się wiadomość informująca o tym, że owe demo możemy pobierać jedynie do środy, 29 kwietnia. Gracze nie przejęli się tym zbytnio. Niektórzy myśleli nawet, że zapowiadać ma to premierę pełnej wersji gry Silent Hills. Niestety, nic z tego. Usunięcie grywalnego zwiastuna było pierwszym ze złych wydarzeń, które nadeszły potem.
Już następnego dnia pojawiły się kolejne niepokojące treści. Jednemu z dziennikarzy udało się nagrać wypowiedź reżysera Silent Hills – Guillerma del Toro. W krótkim filmiku, del Toro wyjawia smutną prawdę – „… nic z tego nie będzie…” – mówi, dobijając tych, którzy oczekiwali na grę.

 

1

Jestem zawiedziony, naprawdę na to czekałem. Mam nadzieję, że projekt jeszcze powróci. Przepraszam wszystkich.

Ostatni gwóźdź do trumny wbiło Konami. Firma zapewniła, że projekt z udziałem del Toro i Reedusa nie będzie kontynuowany. Nie jest to jednak ostateczny koniec działania firmy w temacie Silent Hills, bowiem japoński producent prosi o wyczekiwanie dalszych wieści. Być może czeka nas coś jeszcze lepszego…

 

Źródło: P.T, Norman Reedus Twitter, TV’s Matt Hackney Twitter, All Games Beta
Fot. GameSpot

Podziel się ze znajomymi: