Sniper: Ghost Warrior 3 obecny na targach E3

Wielu z Was na pewno kojarzy markę Sniper: Ghost Warrior, produkcji polskiego studia CI Games. Otóż firma ta ujawniła, że na targach E3 ujrzymy prezentację trzeciej części tejże gry.

sniper_ghost_warrior_31Produkcja wedle wszelkich zapewnień ma dostarczyć „najlepsze doświadczenia snajperskie, jakie tylko można sobie wyobrazić na platformie PC oraz konsolach nowej generacji„.

Mimo iż nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat samej gry to jak informuje studio, nad jej rozwojem pracuje „All Stars Team” z CI Games. Dodatkowo, rąbka tajemnicy uchyla Marek Tyminski, prezes firmy:

Sniper: Ghost Warrior to jedna z najpopularniejszych gier w portfolio CI Games, która sprzedała się w nakładzie ponad 5,5 miliona egzemplarzy. Inwestujemy znaczne ilości pracy w jej trzecią część. Jesteśmy w stu procentach zaangażowani w stworzeniu produkcji AAA, która zapewni graczom najlepsze możliwe doświadczenia podczas wcielania gry snajperem.

Sniper_ghost_warrior_32

Czekamy więc z niecierpliwością na prezentację nowej polskiej produkcji na targach E3, które rozpoczną się w Los Angeles 16 czerwca.

 

Źródło: VIDEOGAMER,
Fot.: VIDEOGAMERphotobucket

Podziel się ze znajomymi: