Sony Xperia Z4 jako Xperia Z3+ w Europie?

Jakiś czas temu, firma Sony po cichu ogłosiła premierę modelu Xperia Z4 w Japonii. Jest ona raczej „odświeżeniem” modelu Z3 aniżeli zupełnie nowym telefonem, gdyż nie przyniosła żadnych większych zmian.

xperia-z4-z3

Wedle spekulacji, „zet czwórka” może nie być flagowym modelem na ten rok, co dobitnie podkreśla plan wydania telefonu w Europie pod nazwą Xperia Z3+. Przeciek ten pochodzi z jednego ze sklepów partnerskich, który udostępnił w swojej ofercie oryginalny pokrowiec dla telefonu Sony, oznaczony jako „Sony SCR30 Xperia Z4/Xperia Z3+”.
Smartphone trafi do sprzedaży prawdopodobnie w maju tego roku i nie ma się co dziwić, gdyż japońska firma chce zwiększyć swojej zyski jak to tylko możliwe. Czy jednak Z3+ stanie się łakomym kąskiem dla klientów? Cóż, ciężko to stwierdzić, bowiem różnice między modelem poprzednim, a nowym są znikome. Sama specyfikacja „nowej” słuchawki to 5,2-calowy wyświetlacz 1080p, 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810, 3GB pamięci RAM, 32GB pamięci masowej z możliwością rozbudowy za pomocą karty microSD, 20,7 MP kamera tylna, 5 MP aparat z przodu oraz bateria o pojemności 2930 mAh.

 

Źródło, fot.: GSM Arena

Podziel się ze znajomymi: