Sony Xperia Z4 Tablet na horyznocie

Różne źródła donoszą, jakoby Sony rezygnowało powoli z produkcji urządzeń mobilnych i wycofywało się z tego rynku. Na horyzoncie pojawił się jednak kolejny tablet tej firmy.

Xperia-Z4-Tablet_1-640x285

Xperia Z4 Tablet, bo o nim tutaj mowa, do tej pory doczekał się jedynie słownych zapowiedzi, a na temat jego specyfikacji wiadomo niewiele. Wydaje się to logiczne, ponieważ Sony potwierdziło, iż na tegorocznych targach MVC nie planuje żadnej dużej konferencji związanej z prezentacją nowych produktów.

Xperia-Z4-Tablet_2-315x560W świetle tych wszystkich doniesień, bardzo ciekawie wygląda informacja przygotowana przez ludzi z serwisu Xperia Blog, którzy ujawnili screen z oficjalnej aplikacji Xperia Lounge, na którym widać informację, o tym że prezentacja tego modelu ma się odbyć już 3 marca.

Co zaś tyczy się przewidywanej specyfikacji tabletu, to na podstawie ujawnionych danych, będzie on wyposażony w bardzo szybki procesor oraz ekran 2K. Wcześniejsze plotki wskazywały, że będzie to Qualcomm Snapdragon 810, a do dyspozycji będzie on miał aż 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci dostępnej na nasze dane. Te same źródła podają, iż ekran produktu będzie liczył 12,9”.
Czy plotki okażą się prawdą? Przyjdzie nam poczekać do 3 marca, kiedy to wystartują targi MVC w Barcelonie.

 

Źródło, fot.: xperiablog.net

Podziel się ze znajomymi: