Star Wars Battlefront: Bitwa o Jakku – nowe materiały wideo

Kurz po premierze bardzo oczekiwanego Star Wars Battlefront jeszcze nie opadł, a już otrzymaliśmy pierwsze, darmowe DLC: Star Wars Battlefront: Bitwa o Jakku.

20151202_swbf_jakku

Ci którzy kupili grę w przedsprzedaży, mogą cieszyć się dwoma nowymi mapami już od 1 grudnia. Reszta musi poczekać tydzień do 8 grudnia. Najbardziej widowiskowy będzie tryb znany z mapy Hoth, dostępnej już w becie, w którym to 40 graczy staje naprzeciwko siebie, zdobywając kolejne punkty kontrolne. Twórcy postarali się, aby wrażenie ogólnoplanetarnej bitwy dosłownie otaczało graczy z każdej możliwej strony, trzeba przyznać, że udało im się tego dokonać, widok płonących krążowników Imperium, wchodzących w atmosferę jest co najmniej imponujący.
Wydarzenia w dodatku, jak zapewniają autorzy, mają miejsce około 29 lat przed tym co można zobaczyć w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Dodatek tak naprawdę jest integralną częścią gry, został jednak odłączony i opóźniony względem podstawki, ponieważ łączy się i przedstawia pewne wydarzenia z nadchodzącego niebawem nowego filmu.

Na deser, EA opublikowało nowe materiały wideo, zwiastun oraz gameplay z małym komentarzem. Zapraszamy do oglądania.


Źródło: EAStarWars@twitter, StarWars.ea.com
fot.: StarWars.ea.com

Podziel się ze znajomymi: