Start bety The Elder Scrolls Online dla konsol

Niestety, udział w startujących dziś beta testach będą mogli wziąć udział tylko ci gracze, którzy otrzymali zaproszenie.

Choć na oficjalną premierę The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited czekać musimy jeszcze ponad miesiąc to ci z zainteresowanych, którzy zostali wylosowani przez Bethesdę, od dzisiejszego popołudnia do 27 kwietnia będą mogli testować jej najnowszą produkcję. Wybrani, na swoich Xbox’ach i Playstation grać będą na czterech gigantycznych serwerach rozsianych w Ameryce Północnej i Europie, po jednym z każdego kontynentu, na jedną platformę.

ESOTU1

Cieszy fakt, że nie będziemy ograniczani jakimikolwiek limitami, nie znajdziemy tu więc limitu poziomu, jaki możemy zdobyć czy blokady odkrywania mapy. Nie łudźcie się jednak, że szczęśliwcom dopuszczonym do gry wcześniej da to jakąkolwiek przewagę nad tymi, którzy grać zaczną dopiero w dniu premiery. Wszystkie postacie stworzone podczas bety będą istnieć tylko tam, wszystkie postępy z gry podczas beta testów zostaną wymazane, nie będą liczyć się w ostatecznej wersji ESOTU.  Nikogo nie obowiązuje już tajemnica, więc jeśli udało Wam się załapać, to śmiało możecie dzielić się pierwszymi wrażeniami i screenami.

 

Źródło, fot.: The Elder Scrolls Online

Podziel się ze znajomymi: