Steruj słuchawkami JBL Synchros S210BT za pomocą gestów

Na rynku znajdziemy wiele ciekawych modeli słuchawek wykonanych zarówno w technologii przewodowej, jak i bezprzewodowej, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Ale co w sytuacji gdy to za mało i producent chce się jakoś wyróżnić z tłumu? Firma JBL pokazała na tegorocznych targach CES dokanałowe słuchawki sterowane gestami!

JBL Synchros S210BT rozróżniają kilka gestów ułatwiających ich kontrolę, co pozwoli między innymi zmienić utwór, dostosować głośność, jaki i odebrać nadchodzące połączenie.

Produkt firmy należącej do grupy Harman ma również zaoferować bardzo dobrą jakość dźwięku, dzięki współpracy obu firm, co zdają się potwierdzać doniesienia osób mających przyjemność przetestować je osobiście podczas CES 2015. JBL dodało, że do momentu oficjalnego wprowadzenia produktu do sprzedaży, może delikatnie zmienić ich specyfikację.

S210BT posiadają wbudowany akumulator, który pozwala na  słuchanie muzyki do 8h. Model ten będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskim oraz czarnym.

 

Źródło, fot.: slashgear.com

Podziel się ze znajomymi: