Styx: Shards of Darkness zafunduje nam ogromne lokacje i niesamowite widoki

Serię gier Styx kojarzy zapewne niejeden fan skradanek. Dzisiaj mam dla tych właśnie osób ciekawą informację na temat krajobrazu oraz nowych umiejętności tytułowego goblina.

Mająca premierę już jakiś czas temu gra Styx: Master of Shadows spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród graczy, dlatego nie powinien dziwić fakt, że producent zdecydował się zapowiedzieć kontynuację, co miało miejsce jeszcze w tamtym roku. Niestety od tego czasu upłynęło dość sporo wody w Wiśle, a my nie mieliśmy żadnych nowych informacji na temat Styx: Shards of Darkness, bo taki tytuł nosi nowa odsłona gry, aż do teraz, kiedy to studio Cyanide postanowiło uchylić rąbka tajemnicy.

Galeria:

[su_slider source=”media: 13422,13423,13424″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”500″ height=”500″ title=”no” autoplay=”3888″]

Udostępniono nam garść naprawdę imponujących screenshotów przedstawiających ogromny świat gry zbudowanej w oparciu o silnik Unreal Engine 4. Dzięki temu, jak mówią sami twórcy, owe lokację pozwolą nam realizować zadania na kolka różnych sposobów.

Od Miasta Złodziei zbudowanego z wraków zganionych statków, aż do wielkiego elfickiego miasta Korangar mieszczącego się w górach, lokacje Styx: Shards of Darkness są ogromne i półotwarte, i nacisk został położony na poruszanie się pionie. Dzięki temu zyskaliśmy wolność wyboru, w jaki sposób dana misja zostanie przez nas wykonana. Jest naprawdę dużo miejsca, gdzie możemy przetestować umiejętności Styxa takie jak skradanie się czy ciche zabójstwa. Wypróbujcie także jego nowe umiejętności takie jak huśtanie się na linach czy z zjeżdżanie po nich w dól.

 

Źródło, fot.: dsogaming

 

Podziel się ze znajomymi: