Samsung Galaxy S6 zaskakuje swoim wyglądem

Samsung Galaxy S6 to urządzenie, które wywołuje spore emocje wśród szerokiej rzeszy ludzi, natomiast nie zawsze są to pozytywne reakcje. Wszystko to za sprawą “plastikowego” wrażenia, jakie sprawiały telefony poprzedniej, jak i obecnej generacji, gdyż wykonane były one z materiałów sztucznych, a nie ze szkła czy metalu jak u konkurencji.

galaxy-s6-concept

Pogłoski na temat zarówno wyglądu, jak i specyfikacji urządzenia krążą już jakiś czas po sieci, ale niedawno wyszedł na jaw kolejny donos. Już jakiś czas temu krążyły plotki, jakoby S6 miał dostać metalową obudowę i okazuje się, że możemy tego nie doczekać. Okazuje się, że nie tylko takie rozwiązanie potrafi wywołać efekt „WOW” i nadać urządzeniu wygląd klasy „premium”.

Jak donoszą Koreańskie media, nowy smartphone Samsunga ma zostać wyposażony w szklane „plecki” (zastosowane m.in. w Sony Xperia Z4 lub iPhone’ach), a ramki telefonu zostaną wykonane z metalu.

O ile plotki się potwierdzą, możemy doczekać się w końcu świetnie prezentującego się smartfona nie tylko ze względu na specyfikację, ale również z uwagi na rodzaj użytych materiałów.

 

Źródło, fot.: androidauthority.com

Podziel się ze znajomymi: