The Elder Scrolls Online – koniec z płaceniem abonamentu

Wiadomość ta z pewnością uszczęśliwi wielu graczy. Tak jak wcześniej zapowiadano, gra The Elder Scrolls Online ma być bez abonamentu i rzeczywiście jest!

TES Online Tamriel UnlimitedGra na początku nie została pozytywnie przyjęta przez graczy i recenzentów. Głównym powodem niechęci było płacenie comiesięcznego abonamentu. Na szczęście, nie trzeba się już o to martwić – został on zniesiony i od teraz wystarczy zakupić produkt, i przemierzać krainę Tamriel za darmo. Chętni nadal będą mieć możliwość opłacania abonamentu, co wiąże się oczywiście z dodatkowymi korzyściami, m.in. darmowy dostęp do dodatków DLC. Zamiast subskrypcji, twórcy postanowili wprowadzić cyfrowy sklep – Crown Store. Za prawdziwe pieniądze będzie można tam zakupić dodatkowe przedmioty.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości. The Elder Scrolls Online w edycji Tamriel Unlimited ukaże się 9 czerwca bieżącego roku także na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Dodatkowo został przygotowany trailer, który przedstawia najważniejsze elementy z gry.

 

 

Źródło: PCGamer,

Fot. ElderScrollsOnline

Podziel się ze znajomymi: