Total War: Arena – zapisy na testy rozpoczęte

Seria Total War nigdy wcześniej nie występowała w formie Free to Play. Sprawdź sam czy twórcom udało się stworzyć coś dobrego!

Creative Assembly poszukuje chętnych do udziału w zamkniętych testach swojej najnowszej produkcji – Total War: Arena. Produkcja to darmowy odpowiednik znanych RTS-ów Total War, logiczne więc, że znajdziemy w niej sporo rozwiązań znanych z poprzednich części cyklu.
W ręce graczy oddana zostaje kontrola nad trzema różnymi jednostkami z których każda ma swojego osobnego dowódcę. To właśnie rozwijanie ich za pomocą zdobytego doświadczenia daje nam dostęp do lepszych rodzajów broni i uzbrojenia czy nowych umiejętności.

Studio odpowiedzialne za grę wypuściło pierwszy gameplay trailer, który ma nam dać lepszy obraz tego, czego możemy spodziewać się po grze. Zainteresowanych odsyłam do powyższego filmiku, nie spodziewajcie się jednak wiele, przypomina on raczej teaser niż pełnoprawną prezentacje gameplay’a. Alfatesty, póki co, dostępne są tylko dla graczy z Europy, ekspansja na inne obszary ma jednak nadejść niebawem. Chętni do przetestowania eksperymentu w segmencie F2P Creative Assembly mogą zapisywać się na stronie Total War.

 

Źródło: Total War,
Fot. Facebook

Podziel się ze znajomymi: