Trailer i garść informacji o Mafii III

Stało się to, na co gracze czekali od dawna – Mafia III została oficjalnie zapowiedziana i pozostaje nam cierpliwie czekać do przyszłego roku, kiedy ma się odbyć premiera gry. Do tej pory mogliśmy zobaczyć trailer gry oraz poznać nieco informacji o samej produkcji, za którą odpowiada studio Hangar 13.

Mafia III ma kontynuować tradycję porywającej opowieści osadzonej w wyrachowanym i zdradzieckim przestępczym świecie. Każdy gracz będzie świadkiem niesamowitej historii z narracją kinową, która reaguje na wybory gracza.
Akcja dzieje się w 1968 roku w Nowym Orleanie. Głównym bohaterem gry jest czarnoskóry Lincoln Clay, weteran wojny w Wietnamie. Został osierocony i znalazł schronienie oraz zrozumienie wśród czarnej ludności miasta, która go przyjęła i potraktowała jak swojego. Po tym, jak jego ojciec zastępczy i brat zostali zamordowani przez włoską mafię, poprzysięga zemstę i rozpoczyna walkę z Włochami. Mafia 3Razem z postępem fabuły tworzymy wokół siebie imperium i budujemy nową „rodzinę”, która będzie zdolna do zapanowania nad miastem.
Jak wielu zauważyło, w grze spotkamy Vito Scalettę, doskonale znanego protagonistę z drugiej odsłony gry.
Opowieść ma być wciągająca i interesująca, a realizm ma jej nadać doskonale odwzorowane miasto i kultura tamtych czasów (włączając w to samochody, modę i muzykę).

Premiera została zaplanowana na przyszły rok, a gra trafi na komputery oraz konsole PS4 i Xbox One.

 

Źródło, fot.: WCCFtech

Podziel się ze znajomymi: