Tryb Insanity dla Wiedźmina 3

O Wiedźminie 3 “Dziki Gon” jest w sieci głośno już o dłuższego czasu. Firma CD Projekt Red ujawniła, że pracuje jeszcze nad jednym elementem, który być może zawita do końcowego produktu. Ma to być dodatkowy, bardzo wymagający poziom trudności podobny do trybu Insane znanego z poprzedniej części przygód Białego Wilka.

wiedzmin-3-insanity

Podczas niedawnego livestreamu z twórcami gry, dowiedzieliśmy się, że nie mogą oni zdradzić zbyt wielu szczegółów na temat “Insanity mode” dla ich nowego dziecka. Dla przypomnienia, podobny tryb z Wiedźmina 2 dawał graczowi jedno życie, co przekładało się po prostu na fakt, iż po naszej śmierci, w grze nie było możliwości wczytania zapisanego stanu rozgrywki, a całą przygodę trzeba było zaczynać od zera.

Udostępniona zostanie jeszcze jedna bardzo ciekawa możliwość – zyskamy możliwość “przeniesienia” swoich wyborów z poprzedniej części Wieśka do jego nowej odsłony. Ma to się odbywać poprzez barda, który to będzie śpiewać “dawne opowieści”. Jeśli coś zostanie przez niego źle zaśpiewane, gracze zyskają możliwość poprawienia go, tak żeby pokrywało się to z ich wyborami z części poprzedniej, co pozwoli dostosować ją do naszych wcześniejszych przygód. Tryb Insanity nie jest jedynym, trudnym wyzwaniem, bowiem sam Wiedźmin 3 będzie grą o wysokich wymaganiach, ale dla naszych komputerów.

 

Źródło, fot.: egmnow.com

Podziel się ze znajomymi: