Uncharted 4: A Thief’s End – niesamowity materiał z rozszerzonej rozgrywki

Serii Uncharted na pewno nie trzeba przedstawiać wszystkim tym, którzy mają w swoim domu konsolę PlayStation. Na oficjalnym kanale udostępniono właśnie rozszerzony materiał z rozgrywki z najnowszej części zatytułowanej A Thief’s End.

Uncharted-4-a-thiefs-end
To, co można powiedzieć od razu po obejrzeniu materiału – wygląda on po prostu obłędnie i zapewne będzie to jedna z tych produkcji, której pozostali gracze będą tym, którzy mają PS4, zazdrościć.

Wideomateriał z gry:
https://www.youtube.com/watch?v=9BPSX38PmIQ.

Zgodnie z zapowiedziami udostępniony zapis rozgrywki to mocno rozszerzony fragment tego, co zostało już zaprezentowane wcześniej na targach E3.

Na sam koniec może nieco smutna wiadomość dla tych, którzy liczyli na obiecane 60 klatek na sekundę. Potwierdzone zostało, że Uncharted 4: A Thief’s End będzie działać tylko w 30 fps, jeśli chodzi o tryb kampanii, co do trybu wieloosobowego decyzja jeszcze nie zapadła. Takich informacji udzielił jeden z projektantów studia Naughty Dog Anthony Newman. Twierdzi on, że zabieg ten był konieczny, aby wykonać tak dobrą grę z taką jakością grafiki.

 

Źródło, fot.: YouTube, PS4Home

Podziel się ze znajomymi: