W przyszłym tygodniu wystartuje otwarta beta Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

1 grudnia odbędzie się premiera Rainbow Six: Siege. Ubisoft chce uniknąć błędów w dniu premiery, więc postanowił wystartować z otwartą betą, która odbędzie się w przyszłym tygodniu. Testy będą miały miejsce na każdej z docelowych platform, na które ma być wydana gra, czyli na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także na komputerach osobistych.

Grać będziemy mogli od 25 do 29 listopada. Osoby, które wzięły udział w poprzednich testach, będą mogły grać dzień wcześniej, czyli 24 listopada. Do dyspozycji otrzymamy trzy mapy (Kanały, Hereford i House), a także 14 operatorów (20 w pełnej wersji). Lokacje dostępne będą zarówno podczas dnia, jak i w nocy. Podobnie jak w trakcie poprzedniej bety otrzymamy dwa tryby, czyli The Secure Area i Bomb Mode. Dostaniemy również tryb, w którym przyjdzie nam walczyć z armią botów.

RainbowSixSiege screen1

Trzeba przyznać, że takie testy się przydadzą. O ile sama optymalizacja była świetna, to można było się przyczepić do stanu serwerów. Zagrywając się z Soldierem, mieliśmy dosyć dużo problemów z dołączeniem do gry. Oby tym razem było lepiej, bo grało się wybornie.

 

Źródło, fot.: Ubisoft

Podziel się ze znajomymi: