Wiedźmin 3: Dziki Gon ze statusem GOLD

Zapewne wśród Was jest wiele osób, u których kolejny news o Wiedźminie trzecim zaczyna wzbudzać mieszane uczucia, są też zapewne tacy, którzy czytają każdy kolejny z zapartym tchem. Ten może być jednym z ostatnich.

wiedzmin-3-featuredWszystko za sprawą informacji płynących prosto od twórców kanałami oficjalnymi. Gra weszła właśnie w status „GOLD” i trafia właśnie do tłoczni.
Na temat Wiedźmina zostało napisane już tyle, iż można by niemal stworzyć małą książkę z wiedzy posiadanej przez nas w tym momencie, lecz jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku.

Jak mówi nam sam szef studia CD Projekt RED, Adam Badowski”

Ostatnie trzy lata to okres naprawdę ciężkiej pracy. Spędziliśmy dziesiątki tysięcy godzin, aby zaprojektować, stworzyć i oddać Wam przygodę, która kolokwialnie rzecz ujmując zarządzi. Wiedźmin w złocie to nasze małe święto, koniec pewnego etapu dla załogi, ale jednocześnie początek Waszej przygody – od zapomnianych jaskiń w Skellige, przez mroczne lasy Ziem Niczyich, do pełnego korupcji i przepychu Novigradu. Ten świat naprawdę żyje i już niebawem dostaniecie go na własność.

Dzięki temu faktowi, premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon jest niemal niezagrożona i nie powinniśmy się spodziewać się już żadnych niespodzianek.
Nie wiem jak Wy, ale my nie możemy się doczekać 19 maja.

Na koniec kilka najciekawszych materiałów z gry:

 

Źródło, fot.: cdblog

Podziel się ze znajomymi: