Wystartowała beta Rainbow Six: Siege

Dziś wystartowały beta-testy gry Rainbow Six: Siege.  Od dzisiaj do poniedziałku (28 września) wszyscy, którzy mają kod będą mogli przetestować grę. Testy odbędą się na platformach PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Beta jest zamknięta, ale o dostęp jest dosyć łatwo. Klucze dodawane są do zamówień przedpremierowych, a także niedawno dostępne były w ramach Humble Tom Clancy’s Bundle. Być może też otrzymaliście jakiś na Waszą pocztę, o ile wcześniej o takowy poprosiliście. No ale jeśli nie, to na pewno gdzieś za kilka złociszy znajdziecie. Gra waży 6,7GB i do pobrania jest z platformy uPlay.

Zainteresowani grą powinni jednak uzbroić się w cierpliwość – celem testów jest sprawdzenie serwerów i wydawca informuje, że dostęp do bety będzie udostępniany co jakiś czas kolejnym osobom. Na domiar złego zaledwie około 60% prób dołączenia zakończy się sukcesem.

Twórcy opublikowali z tej okazji nowy zwiastun zapraszający Was do przetestowania tej produkcji.

Jeśli natomiast nie zamierzacie testować gry to w najbliższym czasie na łamach naszego serwisu powinny się pojawić nasze wrażenia. Premiera gry 1 grudnia.

 

Źródło: Rainbow Six
Fot. Rainbow Six

Podziel się ze znajomymi: