Zapisy do zamkniętej alfy gry Star Wars: Battlefront

Produkcja, która oczarowała tłumy na tegorocznym E3, doczeka się wersji alfa. Aby móc zagrać we wczesną wersję gry, należy zgłosić chęć swojego uczestnictwa na oficjalnej stronie.

Star Wars Battlefrone Beta 2

Zagrają w nią nieliczni szczęśliwcy, bowiem jak wynika z komentarzy w Internecie – bardzo ciężko otrzymać do niej zaproszenie. Również nie wiem, czy uda mi się ten wyczyn, jednak spróbować nie zaszkodzi. Twórcy tłumaczą to ograniczoną ilością dostępnych miejsc, a dodatkowo zawczasu uświadamiają, że napotkać możemy na problemy natury technicznej – przeciążenie serwerów czy lagi. Poczynione postępy w grze podczas trwania alfy nie będą w żaden sposób przeniesione do finalnej wersji gry.

Star Wars Battlefrone BetaWarto również rzucić okiem na minimalne wymagania sprzętowe alfy:

  • Procesor: 4-rdzeniowy np. i5-2300, Phenom II X4 955 lub FX-8350
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Karta graficzna: GTX 680 lub HD 7970 z 2 GB pamięci VRAM
  • System operacyjny: Windows 7 SP1 lub Windows 8/8.1 w wersji 64-bit

Dosyć wysokie, nieprawdaż? Trzeba jednak pamiętać, że nie są to wymagania dotyczące finalnego produktu, które poznamy na pewno nieco później.

Zapisy do alfy potrwają do 30 czerwca. Już pierwszego lipca możliwy będzie pre-load, a możliwość gry otrzymamy drugiego lipca o godzinie 14.00. Premiera gry nastąpi 17 listopada bieżącego roku.

 

Źródło, fot.: Eurogamer

Podziel się ze znajomymi: