Zapowiedziano nowy model konsoli Xbox One

W przyszłym tygodniu startuje E3 2015, na którym swoją konferencję będzie mieć Microsoft, lecz to nie powstrzymało amerykańskiego giganta przed zapowiedzeniem najnowszego modelu ich konsoli, Xbox One. W sprzedaży będzie już niedługo, bo dokładnie za tydzień, 16 czerwca.

Taki oto zestaw trafi do sprzedaży

Taki oto zestaw trafi do sprzedaży

Nowy model wyposażony będzie w dysk twardy o pojemności 1TB (zwykła wersja Xbox One zawiera dysk o pojemności 500GB), a także w lekko zmodyfikowany kontroler i grę Halo: The Master Chief Collection. Cena wynosi 399 dolarów amerykańskich. Przy okazji premiery wersji 1TB spadnie cena poprzedniczki – od teraz aby zakupić Xbox One trzeba będzie wydać 349 dolarów.

Nowa wersja kontrolera ma bardzo ciekawą kolorystykę

Nowa wersja kontrolera ma bardzo ciekawą kolorystykę

Co ma się zmienić w tym kontrolerze? Pojawi się wejście mini-jack, dzięki któremu będziemy mogli podłączyć nasze słuchawki do kontrolera, aby odbierać dźwięki z konsoli. Poza tym zmieni się lekko kolorystyka. Pad będzie utrzymany w jaśniejszej, szarej kolorystyce. Cena kontrolera wynosi 80 dolarów amerykańskich.

A o to wspomniany adapter

A o to wspomniany adapter

Poza tym do sprzedaży trafi także adapter, dzięki któremu będziemy mogli podpiąć pada od Xbox One do naszego komputera z systemem Windows 10. Cena wynosi 25 dolarów.

 

 

Źródło, fot.: Xbox

Podziel się ze znajomymi: