Zapowiedziano Tony Hawk's Pro Skater 5

Tony Hawk to marka sama w sobie. Nie wiem czy wśród Was znajdzie się ktoś, kto powie, że nigdy nie grał w którąkolwiek odsłonę serii. Marka trzymała się różnie, jednak wszystko zaczęło się od fenomenalnego cyklu „Pro Skater”. Śmiało mogę zaryzykować stwierdzenie, że ten cykl to jedna z najważniejszych pozycji początku XXI wieku. Młode pokolenia brały deskorolki i szły na dwór, aby skakać niczym Tony Hawk. Nic jednak nie trwa wiecznie. Po wydaniu czterech genialnych odsłon cyklu, producenci postanowili odejść od tej marki i spróbować innych wariacji. Powstały w ten sposób Undergroundy, American Wasteland, Ride, jednak żadna z nich nie była tak dobra, jak wspomniane wcześniej Pro Skatery. Niedawno wyszła wersja HD zawierająca pierwsze dwie części, jednak teraz mamy dla Was bombę – powstanie piąta część!

tony hawks pro skater 5 fot4

Tony Hawks Pro Skater 5 zapowiadany jest jako powrót do klasycznego gameplay’u znanego z poprzednich odsłon. W grze dostaniemy mapy pełne wyzwań, które będziemy mogli wykonywać samemu lub w kooperacji. Otrzymamy również możliwość tworzenia własnych skateparków, które będziemy mogli udostępniać innym.

Nie zabraknie również znanych skaterów. Będziemy mogli wcielić się w takie postacie jak Nyjah Huston, Aaron Homoki, Ishod Wair, Riley Hawk, Lizzie Armanto, Chris Cole, David Gonzalez, Leticia Bufoni, Andrew Reynolds czy oczywiście Tony Hawk.

Gra zostanie wydana najpierw na konsole PlayStation 4 i Xbox One, a krótko po nich, także konsole PlayStation 3 i Xbox 360 doczekają się premiery.

Opublikowano również garść screenów. Więcej szczegółów poznamy, gdy wyjdzie czerwcowy numer Game Informera.

tony hawks pro skater 5 fot5 tony hawks pro skater 5 tony hawks pro skater 5 fot2 tony hawks pro skater 5 fot3

 

Źródło, fot.: Game Informer

Podziel się ze znajomymi: