CRYPTOTAG – zabezpiecz swoje kryptowaluty

Jeszcze nie tak dawno temu był niezły boom na rynku kryptowalut, gdy cena Bitcoina wynosiła 50-65 tysięcy dolarów. Wiele osób stosuje metodę „HODL”, czyli nie bawią się w handel, a cierpliwie czekają aż cena wzrośnie do porządnych przez nich poziomów. Warto pamiętać, że bezpieczeństwo naszych środków leży w naszych rękach.Nasz klucz prywatny, czyli hasło, możemy zapamiętać, zapytać na kartce lub skorzystać z CRYPTOTAG.

Firma wspiera „hodlerów” bardzo mocno. Już sam proces otwierania paczki pokazuje, w jaki sposób podchodzą do swoich klientów. Która firma ostatnio dorzuciła Ci do paczki ciastko i notatkę? No właśnie.To, co oferuje Cryptotag to bardzo proste i skuteczne rozwiązanie. Zamiast używać papieru, który łatwo można zniszczyć i stracić nasze środki, używamy tu metalowych płytek, które nie zostaną zniszczone pod wpływem chociażby ognia.

Wystarczy, dzięki załączonemu zestawowi, wybić na nich cyfry odpowiadające naszym sekretnym słowom i schować je tak, aby nikt niepożądany nie miał do nich dostępu. Nie jest to proces przyjemny, bo należy poświęcić temu trochę czasu, jednak, jeśli myślimy o inwestycjach długoterminowo – zdecydowanie warto.Dzięki temu, nasze kryptowaluty są bezpieczne i dzięki Cryptotag możemy w spokoju czekać aż Bitcoin osiągnie bardzo ważny poziom 100 tysięcy dolarów.

Podziel się ze znajomymi: