Test: Tenda AC18 – Kosmiczny router!

Wstęp

Dziś przedstawiam wam router Tenda AC18, który miałem okazję testować. Wszelkie uwagi odnośnie korzystania zawarłem w recenzji, w razie jakichkolwiek pytań odnośnie użytkowania napisz komentarz, a postaram się udzielić odpowiedzi.

 

Spis treści:

  1.  Wstęp oraz zawartość opakowania.
  2.  Specyfikacja techniczna oraz wygląd zewnętrzny routera Tenda AC18.
  3.  Testy praktyczne oraz podsumowanie.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Zacznijmy od tego, że pierwsze wrażenie jest pozytywne. Opakowanie utrzymane jest w kolorystyce znanej dla tego producenta. Mowa tutaj o czerni połączonej z pomarańczą. Na przodzie nie jesteśmy zasypywani gradem informacji, jest to duży plus ponieważ wszelkie dane znajdują się z prawej strony oraz na odwrocie opakowania. Producent chwali się, że jest to sprzęt przeznaczony dla graczy. Ale czy zapeni wystarczający przesył danych? Przekonamy się o tym w dalszej części tekstu. Ciekawym rozwiązaniem jest tabela na rewersie, możemy sprawdzić na niej poszczególne różnice między modelami.

Otwierając opakowanie możemy zobaczyć router Tenda AC18, oprócz naszego routera możemy znaleźć instrukcję obsługi oraz gwarancję. Nie może zabraknąć przewodu RJ-45 oraz zasilacza sieciowego z wymiennymi wtyczkami. Warto zwrócić uwagę na to, że przewód RJ-45 jest dość krótki,

1 2 3

Podziel się ze znajomymi: