Battlefield: Hardline na PS4 i Xbox One bez Full HD

Twórcy Battlefield: Hardline – Visceral Games, potwierdzają szczegóły dotyczące rozdzielczości i liczby klatek na sekundę na nadchodzącą premierę strzelanki. Na PS4 zagramy w 900p, zaś na Xbox tylko w 720p.

battlefield_hardline_48_605xNiestety,  potwierdziły się niektóre obawy – studio Visceral Games poinformowało nas na Twitterze, że Battlefield Hardline na konsole nowej generacji nie będzie obsługiwała rozdzielczości Full HD. Dokładnie taka sama sytuacja wystąpiła z Battlefield 4.

Sony, niedługo po oficjalnym ogłoszeniu Hardline, zapowiedziało, że gra będzie działała w Full HD oraz 60 fps. Dodatkowo, Ian Milham z Visceral Games skomentował, że studio pracuje nad tym, by właściciele obydwu konsol mogli pograć na podanych wyżej ustawieniach. Jak widać, twórcom nie udało się osiągnąć zamierzonego celu. Jedynie dobrą wiadomością jest to, że otrzymamy stałe 60 klatek na sekundę. Z pewnością najlepiej będzie wyglądać wersja na PC. Oczywiście zależy to również od posiadanego sprzętu, ale mocny komputer pozwoli osiągnąć więcej niż 60fps.

Przypominamy, że premiera gry w Polsce odbędzie się 19 marca. Jeśli nie graliście w betę i nie wiecie, czego można się spodziewać, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z wrażeniami na temat bety.

 

Źródło, fot.: VideoGamer

Podziel się ze znajomymi: