Kwietniowa oferta PlayStation Plus

Ujawniony dziś zestaw gier na nadchodzący miesiąc niestety nie zachwyca. PlayStation swoją ofertą z pewnością nie dorównało Microsoftowi, który na kwiecień przygotował naprawdę solidne zestawienie. Głównym czynnikiem, przez który gracze decydują się na przedłużenie abonamentu pozostaje jednak nadal rozgrywka sieciowa. Jeśli więc opłacacie kolejne 30 dni, by cieszyć się zabawą w trybie multiplayer, to mimo wszystko warto sprawdzić darmowe tytuły.

 

Pierwszym z nich jest Drawn to Death, zapowiadany od dawna exclusive dla PS4. Gra stawia na rozgrywkę wieloosobową, w której starcia prowadzone są na arenach żywcem wyjętych z zeszytu nastoletniego ucznia. Uściślając, wszystko, co zobaczymy w grze jest narysowane − od wspomnianych aren aż do postaci i ich gadżetów. Zapewnia to dość unikalne wrażenia i z pewnością jest czymś, co tej propozycji od Sony pozwala się choć trochę wyróżnić na tle setek strzelanin.

Drugą i ostatnią przygotowaną specjalnie dla PS4 grą jest Lovers in a Dangerous Spacetime. To kolejna stawiająca na multiplayer produkcja z oferty. Tym razem jest to jednak tryb co-op, czyli tak zwana kanapowa kooperacja. Na jednej konsoli może grać naraz do czterech osób, a to nawet ze słabej gry potrafi stworzyć świetną zabawę. Jeśli więc macie w domu kilka padów i paru znajomych, to druga z opcji proponowanych w kwietniowym Plusie może się okazać dla was całkiem atrakcyjna.

 

Oprócz tego mamy jeszcze 10 Second Ninja X Curses ‘N Chaos (Oryginalnie PS Vita, ale gry można zainstalować również w na PS4) oraz Invizimals: The Lost Kingdom razem z produkcją polskiego studia CI Games Alien Rage (oferta dla PS3). Jednocześnie warto pamiętać, że nadal możemy dodać do swojej biblioteki gry dostępne w marcu, by zachować je na cały okres naszej subskrypcji PS Plus. Czas kończy się 4 kwietnia i wtedy też marcowe tytuły w sklepie zastępowane są przez nowe.

 

 

 

 

 

Źródło: Playstation

Podziel się ze znajomymi: