Nadchodzi śnieżne rozszerzenie do Cities: Skylines

Zima wprawdzie w tym roku nas nie rozpieszcza, ale to nie oznacza, że jako burmistrzowie nie będziemy musieli  sprostać urokom tej pory roku. Po After Dark zapowiedziane zostało bowiem drugie rozszerzenie do Cities: Skylines tytułowane Snowfall, które, jak sama nazwa wskazuje, wprowadzi do gry elementy zimy.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego rozszerzenia, także i tutaj część dodatku wprowadzona zostanie w formie aktualizacji, a część w formie płatnego rozszerzenia. Opady śniegu wywołają spore problemy na ulicach naszego miasta i będziemy musieli się postarać o odpowiednią liczbę piaskarek, aby ruch przebiegał bezproblemowo. Dodatkowo wprowadzone zostaną tramwaje, których to tak fani oczekiwali, a spadki temperatury zaskutkują wzrostem zapotrzebowania na elektryczność.

Cities Snowfall

Nie znamy daty premiery rozszerzenia, ale trzeba przyznać, że wygląda to świetnie. Zima to jest to, czego brakowało mi w tej grze, więc z pewnością zainteresuję się tym dodatkiem. Jeśli nie jesteście zdecydowani co do zakupu gry, to odsyłam do mojej recenzji.

 

Źródło, fot.: Paradox

Podziel się ze znajomymi: