PornHub uruchamia nową, kosmiczną akcję na IndieGoGo

Nowo uruchomiona akcja crowdfundingowa ma umożliwić zebranie 3,4 miliona dolarów. Na co? Zobaczcie sami!

To nie pierwsza z wyjątkowych akcji reklamowych PornHub. Było już sadzenie drzew czy promowanie oszczędzania energii z WankBandem, jednak tego, co wymyślili teraz, jeszcze nie było.
SEXPLORATION ma za zadanie uzbierać 3,4 miliona dolarów na coś, czego jeszcze nikt nie odważył się zrobić. I nie, nie mam na myśli stworzenia szczepionki na którąś z nieuleczalnych chorób czy rozwiązania problemu głodu na świecie. Tym jakże szczytnym celem jest… nagranie pierwszego na świecie filmu pornograficznego w kosmosie! Wysoką cenę twórcy usprawiedliwiają tym, ile zapłacić trzeba za sam przelot. Okazuje się, że pochłonie on aż 60% pieniędzy, które mają zostać zebrane. Nie mało zgarną także aktorzy. Popularni w branży Johnny Sins i Eva Lovie, których twarze możecie zobaczyć na głównym obrazku newsa, z pewnością nie są tani.

Czy warto wydać 3 400 000 dolarów na coś takiego? Z punktu widzenia twórców na pewno. Choć w powyższym filmie słyszymy tylko powtarzane w kółko teksty o przełamywaniu barier i robieniu czegoś po raz pierwszy w historii, nie oszukujmy się jednak. Wszystko to, to jedna wielka reklama dla PornHub. I myślę, że to jest właśnie nadrzędny cel całego projektu. Może ucieszy on parę osób, które od dawna gdzieś głęboko w głowie skrywały takie kosmiczne fantazje, pomyślmy jednak o tym, jak wiele taka suma mogłaby zdziałać przekazana na którąś z wielu charytatywnych fundacji. A nawet jeśli nie jesteście fanami takich organizacji to z pewnością przyznacie, że jest wiele innych rzeczy, na które te prawie 4 miliony przydały by się bardziej.
Jeśli jednak nie jesteście przekonani i uważacie, że SEXPLORATION to najlepsze co można zrobić z górą dolarów to projekt możecie wesprzeć tutaj. Dotacje przyjmowane są już od 1$, pamiętajcie jednak, że im wyższą sumę przekażecie, tym więcej otrzymacie. Począwszy od wcześniejszego dostępu do nowego filmu, kończąc na oryginalnych skafandrach w nim użytych.

 

Źródło, fot.: IndieGogo

Podziel się ze znajomymi: