Samsung S6 w rzeczywistości ma dużo mniej pamięci

Wszystkim osobom, które choć trochę interesują się smartfonami wiadomo, że pamięć wbudowana widoczna w specyfikacji często różni się od tej, którą mamy do naszej dyspozycji. Zwykle jest to jednak różnica 4, ewentualnie 6 gigabajtów.

Do premiery nowego Samsunga S6 jeszcze trochę czasu ale chętni już mogą zamawiać telefon przedpremierowo. Jeśli jednym z nich jesteś właśnie Ty to radzimy jeszcze raz zastanowić się nad wariantem, który wybierasz. Okazuje się bowiem, że pamięć, którą oferują znacząco różni się od tej, która prezentowana jest w specyfikacji.

Samsung S632-gigabajtowy wariant Samsunga Galaxy S6 w rzeczywistości oferuje jedynie 23,5 gigabajtów do naszej dyspozycji. W pozostałych, 64 i 128-gigabajtowych modelach znajdziemy kolejno: 55 i 119 gigabajtów. Dla osób, które planują przechowywać na swoich smartfonach duże ilości plików może być to bardzo istotna informacja, 9 gigabajtów to przestrzeń, na której spokojnie zmieścilibyśmy ponad 3000 przeciętnej jakości piosenek czy około 2000 zdjęć w średniej rozdzielczości. Miejcie to na uwadze przy kupnie nowego Samsunga.
Więcej o specyfikacji Samsunga Galaxy S6 przeczytasz tutaj.

 

Źródło: androidcentral,
Fot.: androidcentral, Facebook Samsung Polska

Podziel się ze znajomymi: