Star Wars Battlefront: II – opublikowano pełnoprawny zwiastun i datę premiery

Kilka dni temu informowaliśmy o wycieku zwiastunu gry Star Wars Battlefront: II. Dziś podczas panelu gry na Star Wars Celebration do sieci trafił pełnoprawny zwiastun, który choć pokrywa się z tym, co widzieliśmy, zawiera również wiele nowych rzeczy.

Star Wars Battlefront: II w przeciwieństwie do pierwszej odsłony serii będzie zawierać pełnoprawną kampanię dla jednego gracza. Kierować w niej będziemy Iden Versio, czyli przedstawicielką elitarnych oddziałów imperium. Akcja gry toczyć się będzie 30 lat po wydarzeniach z oryginalnej trylogii, a Iden wraz ze swoimi oddziałami będzie dążyć do pomszczenia imperatora. Biorąc pod uwagę liczbę statków kosmicznych w zwiastunie, można podejrzewać, że odegrają one dużą rolę w grze. Jeśli tak się stanie, to będę bardzo zadowolony, bowiem tryb Eskadra był moim ulubionym w podstawowej wersji gry.

Sama fabuła gry skakać będzie po wydarzeniach z każdego filmu, czego dowodem jest obecność takich postaci jak Yoda, Luke Skywalker, Darth Maul, Rey czy Kylo Ren. Nie wiemy jeszcze, czy te wszystkie postaci będą połączone z osią fabularną. Data premiery gry planowana jest na 17 listopada. Dodatkowo każdy kto zakupi grę przedpremierowo, otrzyma w bonusie postaci z filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi.

O ile tylko nikt w EA nie zepsuje tej gry zbyt małą zawartością podstawowej wersji gry, tak jak to miało miejsce w poprzedniej odsłonie, to możemy się spodziewać naprawdę dobrego produktu. Po Titanfall 2 i Battlefieldzie 1 wydawca ten ma jednak kredyt zaufania.

 

 

Źródło, fot.: EA

 

Podziel się ze znajomymi: