Wyciekł zwiastun Star Wars: Battlefront II

Oficjalna zapowiedź Star Wars: Battlefront II ma mieć miejsce 15 kwietnia na konwencie Star Wars Celebration, jednak już dziś do sieci wyciekł zwiastun najnowszej produkcji studia EA DICE. Jako iż Electronic Arts nie chce byśmy to oglądali, regularnie usuwa go z internetu. Póki co, można go obejrzeć chociażby tutaj.

Ze zwiastuna dowiadujemy się, że akcja gry zahaczy o każdą z trylogii. Ukazane są takie postacie jak Kylo Ren, Yoda walczący z Darth Maul czy żołnierz Imperium obserwujący na Endorze eksplozję Gwiazdy Śmierci.

Jednym z największych minusów pierwszej odsłony był brak kampanii fabularnej, co było bardzo ostro krytykowane przez fanów. Tym razem DICE poszło po rozum do głowy i nowa odsłona będzie posiadać kampanię dla pojedynczego gracza. Nie wiadomo o jakich wydarzeniach opowie, ale można podejrzewać, że fabuła ukaże najciekawsze wątki z całej filmowej sagi (Bitwa o Hoth, Endor, postacie Kylo Rena i Rey), a także wątki wcześniej nie znane (Yoda nigdy nie walczył z Darthem Maulem). Ciekawym też może być ukazanie fabuły okiem imperialnego żołnierza po wygranej rebeliantów na Endorze. Przesłanką do tego może być narracja w trailerze. Możliwe więc, że potwierdzeniu ulegną plotki jakoby kampania miała opierać się na wątkach wielu bohaterów. Podobny zabieg DICE zaprezentowało w Battlefieldzie 1.

Prawdopodobnie więcej dowiemy się już 15 kwietnia. Przypominamy, że gra ma być grywalna już podczas imprezy EA Play, która odbędzie się w dniach 10-12 czerwca. Premiera planowana jest na jesień tego roku, a gra ma wyjść na Xboksa One, PlayStation 4 i PC.

 

 

Źródło: Eurogamer

Podziel się ze znajomymi: