Wiedźmin 3: Dziki Gon w promocji od Nvidia

Dopiero co mieliśmy okazję zobaczyć, jak Wiedźmin 3 prezentuje się w wersji PC, a już mamy kolejne interesujące informacje. Jak zapewne wszyscy doskonale wiecie – CD Projekt RED od początku produkcji Dzikiego Gonu ściśle współpracował z firmą Nvidia. Kilka jej rozwiązań ma znaleźć zastosowanie w końcowym produkcie, czyniąc grafikę jeszcze bardziej efektywną i zapierającą dech w piersiach. Miejmy nadzieję, że nie odbije się to negatywnie na optymalizacji i apetyt na zasoby będzie stał na przyzwoitym poziomie.

Wiedzmin 3Dzisiaj do sieci trafiła grafika informująca o akcji, którą z pewnością zainteresuje się wielu graczy. Wymagania Wiedźmina 3, co tu dużo mówić, są wysokie. W związku z tym, na pewno niejednego z nas czeka zmiana konfiguracji komputera – czy to wymiana procesora, karty graficznej, czy też dołożenie pamięci RAM. Biorąc to pod uwagę, Nvidia postanowiła zorganizować promocję, która polega na tym, że przy zakupie karty graficznej GTX 960, GTX 970 bądź GTX 980 dostaniemy cyfrową wersję Wiedźmina 3 (możliwe, że na platformę GOG). Sytuacja podobnie ma się w przypadku laptopów z układami „zielonych” – jednak tam tylko najmocniejsze jednostki objęte są promocją – GTX 970M oraz GTX 980M.
Niestety, na razie nie wiemy kiedy zacznie się promocja i jak długo ona potrwa.


wiedźmin 3 za darmo z nvidiaNadto ciekawa jest również informacja, której źródłem jest Adam Kiciński, szef CD Projekt. Przekazał on bowiem na oficjalnym forum, że premiera nie będzie już przekładana i gra na pewno trafi do sklepów 19 maja!

 

Źródło, fot.: Videocardz

Podziel się ze znajomymi: