Znamy zawartość darmowych i płatnych rozszerzeń do Star Wars: Battlefront

Największym problemem Star Wars: Battlefront jest zdecydowanie zbyt mała zawartość, przez co gra bardzo szybko mi się znudziła. Dziś na oficjalnej stronie gry pojawiła się informacja, z której dowiadujemy się o zawartości zarówno tych płatnych, jak i tych darmowych rozszerzeń. Przez cały 2016 rok gracze otrzymają wiele darmowych aktualizacji, a także cztery płatne. Jak to więc wygląda?

Już dzisiaj dostaniemy pierwszą aktualizację, która wprowadzi:

  • Mapę z trybu Przetrwanie na Tatooine do trybów gry wieloosobowej (mapa zwać się będzie Obóz najeźdźców), a grać będziemy w nią mogli na trybach Potyczka, Pogoń za droidami, Strefa zrzutu, Łowy na bohatera oraz Bohaterowie i złoczyńcy.
  • Nowe stroje dla Luke’a Skywalkera i Hana Sola w stylu Hoth.
  • Możliwość tworzenia gier prywatnych.
  • Codzienne wyzwania i wydarzenia społecznościowe.
  • Poprawiony zostanie balans broni i trybów.
Wspomniane stroje Luke'a i Hana.

Wspomniane stroje Luke’a i Hana.

Z kolei w lutym otrzymamy tryb Przetrwania na Hoth oraz nową mapę do trybu wieloosobowego zlokalizowaną na tejże planecie, przygotowaną do większych trybów. Poza tym tryb Punkt Zwrotny trafi teraz na każdą mapę, na której można grać w Atak AT-AT i Supremację.

W marcu dostaniemy kolejną nową mapę umieszczoną na Endorze oraz mapę do trybu Przetrwanie zlokalizowaną na Tatooine. Poza tym również i Leia Organa otrzyma nowy strój, który będziemy mogli wykorzystać na planecie Ewoków.

DICE będzie przez cały czas słuchać społeczności i wprowadzać to, czego zechcą gracze (huh, skąd my to znamy?).

Mapa z trybu Przetrwanie na Tatooine trafi również do innych trybów gry.

Mapa z trybu Przetrwanie na Tatooine trafi również do innych trybów gry.

Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają z kolei cztery rozszerzenia, które wprowadzą nowe mapy, tryby, bohaterów, bronie i jeszcze więcej. Prezentują się one następująco:

  • Outer Rim (premiera w marcu 2016 r.) – gra przeniesie nas na fabryki planety Sullust (tej nowej, stworzonej przez DICE) i do pałacu Jabby Hutta na Tatooine.
  • Bespin (premiera latem 2016 r.) – w tym dodatku odwiedzimy Miasto w Chmurach na Bespin i będziemy mogli stać się myśliwym lub zwierzyną (cokolwiek to znaczy, czyżby nowy tryb?).
  • Gwiazda Śmierci (premiera jesienią 2016 r.) – nie zgadniecie, jaką mapę wprowadzi ten dodatek.
  • Czwarte rozszerzenie nie ma tytułu, ale premierę będzie miało na początku 2017 roku. Wkrótce dowiemy się o nim więcej.
Bespin, czyli miasto w chmurach.

Bespin, czyli miasto w chmurach.

No i to tyle. Szkoda, że wprowadzają tyle nowości dopiero teraz, ale trzeba pogodzić się ze smutną rzeczywistością i poszukiwaniem pieniędzy wśród twórców gier na każdym kroku. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem lub jesteście ciekawi naszej opinii na temat tej gry, to zapraszam do zapoznania się z naszą recenzją.

 

Źródło, fot.: EA

 

Podziel się ze znajomymi: