Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon już dziś

Stało się, doczekaliśmy się! Zapewne wielu z Was już ogrywa najnowszego „Wiedźmina”, mnie przyjdzie jeszcze chwilę poczekać (instalacja…).
Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra, na którą gracze z całego świata czekali najbardziej. To tytuł, o którym pisano niemalże wszędzie, o którym przed premierą wiedzieliśmy praktycznie wszystko. Mimo to możemy być pewni, że nieraz zostaniemy zaskoczeni.
My również stosunkowo często zamieszczaliśmy na naszej stronie wpisy poświęcone wiedźminowi. Oto najciekawsze i najaktualniejsze z nich. Zapraszamy do przeczytania!

Jako bonus dołączam kilka fotek paczki i pudełka z grą.

Około 15 wróciłem do domu, a na biurku leżała paczka, której zawartość była tak oczywista, że chyba nawet nie muszę pisać, co w niej zastałem.

wiedźmin 3 paczka

Po uporaniu się z taśmą klejącą, dobrałem się do środka. Tam, cóż za zaskoczenie, pudełko oraz steelbook, który postanowiłem sobie zamówić.
W środku boxa znajdziemy oczywiście płytki z grą oraz soundtrackiem, a także instrukcję, kompendium świata wiedźmina i mapę świata, a także naklejki.

Jak na podstawową wersję gry – całkiem nieźle. Instalacja dobiega końca, a zatem „do zobaczenia” na wiedźmińskim szlaku.
Szczególnie Wam życzę wspaniałej zabawy i niezapomnianych przygód!

Podziel się ze znajomymi: