Znamy datę premiery Samsunga Galaxy S6

Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że Samsung Galaxy S6 zaskakuje swoim wyglądem, a dziś poznaliśmy datę premiery nadchodzącego flagowca. Koreańczycy już wysyłają zaproszenia na konferencję „Samsung Unpacked”, która ma odbyć się 1 marca. Podobnie jak najnowszy Samsung, wygląd zaproszenia również budzi zainteresowanie.

samsung galaxy s6 zaproszenieWidać na nim zakrzywioną linię, napis „What’s next” oraz nazwę konferencji i jej datę. 1 marca możemy spodziewać się nie tylko Galaxy S6, ale także wersji Galaxy S Edge z zakrzywionym ekranem, na co wskazuje powyższa grafika. Według źródła informacji, flagowiec koreańskiej firmy ma zostać wyposażony w przynajmniej 5-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 1440 x 2560 px. W środku zaś, znajdziemy procesor Exynos 7420 lub Snapdragon 810 wspierany przez 3GB pamięci RAM. Ponadto, „na pleckach” zostanie umieszczony aparat o rozdzielczości 20-megapikseli, a z przodu 5-megapikselowy służący do robienia selfie. Zmiany dotyczą również nakładki TouchWiz, która to zostanie pozbawiona zbędnych funkcji.

Wygląda na to, że już niebawem ujrzymy Galaxy S6. Być może, dzięki temu modelowi statystyki sprzedaży smartfonów Samsunga będą lepsze. Odkładacie już pieniądze czy czekacie na coś lepszego?

 

Źródło, fot.: phonearena.com

Podziel się ze znajomymi: